Słoneczny Brzeg

dekoracja-ślubna--słoneczniki-tulka-1
Dzisiaj przygotowałam dla Was kilka zdjęć z dekoracji, które zrobiłam na uroczystość zaślubin w uroczym miejscu o nazwie Słoneczny Brzeg ( Zawady k/Częstochowy ) ale zacznę od podziękowań i garści informacji.

Dziękuję bardzo serdecznie tym, którzy z zaniepokojeniem świadczącym, że strona Tulki jest im bliska…( wzruszające..) pisali do mnie o niedostępności strony w internecie (co na pewno zauważyliście bo usterka trwała prawie dwa tygodnie..)
Strona została zawirusowana. Co to znaczy dowiedziałam się gdy po wielu godzinach pracy nad odzyskaniem strony okazało się, że niestety nie wszystko udało się odzyskać.. To znaczy, że wiele godzin pracy spędzonych nad jej tworzeniem rozpłynęło się w przestrzeni bez śladu..Szablon wcześniejszy może uda się odzyskać, brakujące zdjęcia we wcześniejszych wpisach też ale nie wszystkie..wtyczki do Facebooka, Pakamery, Escape Magazine i inne z czasem się pojawią…ale czeka mnie wiele pracy..

Również bardzo serdecznie dziękuję Wam Kochane Czytelniczki mojego e-booka za wspaniałe recenzje, które pozostawiacie w komentarzach na stronie Wydawnictwa, sprawia mi to prawdziwą radość!! Bardzo, bardzo dziękuję !!<3 <3 <3

A teraz o dekoracji ślubnej. Powstała ona z roślin kupionych na giełdzie kwiatowej, dobierałam je tak aby pasowały do słoneczników, które grały główną rolę. Dobrałam stonowaną groszkową zieleń miękko zwieszających się łodyg Szarłata i drobnokwiatowego Sedum, drobne żółte kwiatuszki i czerwone kulki Hipericum jako przeciwwagę dużych kwiatów i duże makówki w groszkowym kolorze. Aby „złamać monotonię” zaprosiłam również fioletowy zatrwian.
Zaczęłam od dekoracji pojedynczych słoneczników, którym pozostawiłam po dwa liście ( resztę usunęłam bo wazoniki były małe więc starałam się aby całość dekoracji była zrównoważona), starałam się również aby były jednakowej wysokości. Na końcu wazoniki ozdobiłam prostą dekoracją z żółtej wstążki przyklejoną klejem na gorąco.
dekoracja-ślubna--słoneczniki-tulka-2
Mój stół roboczy był imponująco duży i praca na nim była bardzo komfortowa. Układałam rośliny gatunkami, wcześniej usuwając z łodyg zbędne liście i skracając je wstępnie. Następnie dodawałam po łodydze do bukietu, z odpowiedniego gatunku, co bardzo przyspieszało pracę.
dekoracja-ślubna--słoneczniki-tulka-3
Dekorację na stół nowożeńców zrobiłam z 9-ciu dużych słoneczników i oczywiście innych roślin które wcześniej wymieniłam. Wyszło bardzo ładnie i zebrałam dużo pochwał od przemiłych osób pracujących w Słonecznym Brzegu za które jeszcze raz serdecznie dziękuję… 🙂
dekoracja-ślubna--słoneczniki-tulka-4
Podręczny blat marmurowy posłużył jako miejsce dla roślin oczekujących na swoją kolej..
dekoracja-ślubna--słoneczniki-tulka-10
Słoneczniki i Hipericum a w drugim rzędzie Szarłat i Zatrwian.
dekoracja-ślubna--słoneczniki-tulka-5dekoracja-ślubna--słoneczniki-tulka-6dekoracja-ślubna--słoneczniki-tulka-7dekoracja-ślubna--słoneczniki-tulka-8dekoracja-ślubna--słoneczniki-tulka-9

Ten wpis został opublikowany w kategorii kwiaty, Stroiki, Święta i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *